Niestety, niestety

arab-stock-2

Jacek Bezeg

Nie wygląda to najlepiej. To, co się dzieje w Europie. Ponieważ brak mi wiedzy o szczegółach, a w dodatku nie wiem czy kiedykolwiek ją uzyskam pozwolę sobie na rozważania oparte na tym co wiem i oczywiście na moich ulubionych teoriach spiskowych. Ci, którzy uważają, że te teorie są nieprawdziwe, bo funkcjonariusze rozmaitych tajnych służb biorą pieniądze za to, że nic nie robią, mogą sobie darować dalsze czytanie.

Popatrzmy na nagłówki tekstów na jednej tylko stronie www.dakowski.pl:

Poseł belgijski Laurent Louis:  “Nasz wywiad jest niekompetentny i nieudolny albo jest wspólnikiem zamachowców“. http://www.lantidiplomatico.it/dettnews.php?idx=6&pg=14933

Albo:

Dziennikarz amerykański zapowiedział, że CIA planuje realizację false flag: “Zamach w Brukseli między 16 i 23 marca” http://www.maurizioblondet.it/componetevi-vostro-articolo-complottista/

Bardzo to wszystko dziwne. Nieprawdaż. A jak dodać do tego jeszcze inne dziwne doniesienia, to zupełnie nie wiadomo co myśleć.

Powszechne są oskarżenia Kanclerz Merkel i jej wspólników w dziele ubogacania Europy islamem o głupotę i szaleństwo. Tak wiele osób i to na takich stanowiskach nagle zgłupiało czy oszalało? Już klasycy byli skłonni doszukiwać się w pozornych szaleństwach, metody i celu. Trudno zgadnąć jaki mógłby być ten cel bez pomocy, niestety, teorii spiskowych. Bo one to właśnie wszystko świetnie objaśniają. Mianowicie dla bezproblemowego wprowadzenia czegoś co nazywają w skrócie NWO, czyli totalitarnego państwa obejmującego glob, teorie te przewidują uprzednie zorganizowanie globalnego chaosu. Narody postraszone i zmęczone takim stanem powinny już bardzo łatwo i szybko zgodzić się na przejęcie rządów przez na przykład ONZ, jeśli tylko obiecałby on spokój na całej Ziemi.

Jak na razie Europa byłaby już prawie, prawie gotowa na przekazanie – dla świętego spokoju i zgody – Brukseli takich kompetencji jakich tylko by sobie Berlin zażyczył. Byłaby, gdyby nie ten niegrzeczny Orban, do którego jeszcze teraz Polska dołącza.

No i mamy tu wyjaśnienie powodów dla których tak jego, a teraz i nas europejskie brukselki nie lubią. Widać też dlaczego takie wielkie pieniądze z całego świata na KOD płyną. Bo na przykład na ratowanie demokracji w Turcji nikt grosza nie chce wyłożyć, a przecież tamtejsza demokracja naprawdę poważnie niedomaga.

Jeżeli jakiś przeciwnik tych wstrętnych teorii spiskowych do tego miejsca doczytał, to proszę go o wyjaśnienie tego wszystkiego bez korzystania z nich. Bardzo jestem ciekawy jak się to uda.

Jedna myśl nt. „Niestety, niestety

 1. misio

  Mam podobne wrażenie.
  Nie od dzisiaj wiadomo, że głupota to doskonała zasłona dymna dla najprzeróżniejszych paskudnych operacji. Np. pod maską głupoty przez ostatnie osiem lat demontowano Polskę z iście żelazną (aż chciałoby się powiedzieć niemiecką) konsekwencją.

  To co się dzieje obecnie to cały szereg działań układających się w jeden całkiem spójny ciąg, przy czym poszczególne ruchy jak zawsze tłumaczy się głupotą czy naiwnością – przez głupotę zniszczono Libię likwidując naturalną tamę przed zalewem Europy przez całkowicie obce kulturowo masy, przez głupotę europejskie granice nie są strzeżone i przez głupotę Merkel już wprost zaprasza się te masy na kontynent. W międzyczasie przez głupotę polityką tzw. politpoprawności zniszczono naturalne mechanizmy obronne narodów.
  Wystarczy spojrzeć nieco szerzej poza telewizyjną bieżączkę i jak na dłoni widać, że mamy do czynienia z zaplanowanym i zapewne w pełni kontrolowanym procesem – stąd taką furię wywołują Węgry, a teraz Polska, które wkładają kij w szprychy.
  A zwykli ludzie wierzą w głupotę bo tak jest dużo łatwiej – zbyt nieprzyjemne są bowiem konsekwencje uświadomienia sobie, że intencje własnej władzy są w najwyższym stopniu złe i wrogie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *