Takie sobie rozważania

ruskie

Jacek  Bezeg

O co chodzi najeźdzcom? Jakie mają plany? Jaki będzie następny krok?

Skazani jesteśmy na domysły, a więc …

Wywołanie wojny wbrew powszechnym poglądom nie jest łatwe. Nawet rozpoczęcie zwykłej bitwy bywa trudne. W dawnych czasach istniała nawet specjalna funkcja tak zwanych harcowników, którzy walczyli przed bitwą na oczach obu armii aby zagrzać je do boju.

Obecnie jesteśmy na podobnym etapie. Celem brutalnych i masowych ataków na kobiety jest właśnie doprowadzenie Europejczyków do takiego stanu kiedy już byle iskra spowoduje wybuch. Chodzi o stan w jakim jest już wielu. Dobrą jego ilustracją jest zachowanie francuskich policjantów, którzy praktycznie bez powodu strzelali do kolorowego. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17160&Itemid=47

Właściwie tylko z tego powodu, że był „mocno opalony”. Nie powinni, ale państwo ISIS nad tym właśnie pracuje abyśmy wszyscy tak się zachowywali. Im więcej muzułmanów zginie w ten sposób, tym silniejsza będzie motywacja pozostałych kiedy padnie sygnał do ataku.

„Pożyteczni” idioci zadbają już o to, aby w tym momencie w naszych domach nie było żadnej broni.

Jeden z niewielu uczciwych szwajcarski generał apelował o kupowanie broni. Sytuacja jest bardzo poważna. Doprowadzono do stanu, którego rozwiązanie nie może nastąpić bez rozlewu krwi. Mało tego. Żadna armia nie jest w stanie obronić ludzi w tych krajach, które już poddały się inwazji. Jedynym rozwiązaniem jest udostępnienie broni wszystkim prawowitym obywatelom. Wtedy będzie nadzieja, że choć część z nich przeżyje.

Tylko wtedy będzie taka nadzieja. Bo islam faktycznie jest religią pokoju. Tylko, że pokój zapanuje wtedy kiedy nas już nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *