wyszperane 18/12/14


Synodalny spór, to de facto spór o rzeczywiste istnienie małżeństwa. Spór o realne istnienie mężczyzny i kobiety – podkreślił ks. prof. Tadeusz Guz w wykładzie “Małżeństwo i rodzina w kontekście obrad Synodu”.
http://www.pch24.pl/tv,synodalny-zakret,32613


– Błędy rozprzestrzeniają się, gdy nie są atakowane i uderzane. Jeśli pozostawić je w spokoju, wtedy szybko się mnożą. Te niepotępione błędy wtargnęły w obrady Synodu – ostrzegał podczas warszawskiej konferencji pt. „Synodalne trzęsienie ziemi” prof. Roberto de Mattei.
http://www.pch24.pl/tv,synodalne-trzesienie-ziemi–relacja-z-konferencji-na-uw,32425Wszystkie główne stacje mainstreamowe otrzymały zgodę Kancelarii Prezydenta na transmisję zeznań Bronisława Komorowskiego, który jest świadkiem w procesie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego. Jednak żadna z tych stacji nie transmitowały tak niecodziennego wydarzenia jak zeznania głowy państwa przed sądem. Za to media, które chciały transmitować zeznania głowy państwa, akredytacji… nie otrzymały.
http://wpolityce.pl/polityka/226462-reszczynski-o-przesluchaniu-komorowskiego-wyslano-bardzo-czytelny-sygnal-do-swiata-dziennikarskiego-ze-nie-powinni-sie-ta-sprawa-interesowac-nasz-wywiad

Kiedy marszowa kolumna przybyła pod gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, powitał nas nie tylko kordon policjantów (zachowujących się – trzeba przyznać – przyzwoicie), ale także świece w każdym z okien. W ten sposób Kancelaria postanowiła uczcić przypadającą w tym dniu rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.
Wszystko fajnie… jest jedynie jedno, i to duże, „ale”. Tę smutną rocznicę postanowiła uczcić w ten sposób premier wywodząca się z formacji, która do końca usprawiedliwiała „moralne dylematy” Wojciecha Jaruzelskiego, nie widziała niczego zdrożnego w tym, że dyktator został pochowany z honorami, na jakie nie zasłużył, czciła w Sejmie postacie wysługujące się komunistom (Mikulski), a odmówiła uczczenia bohaterów naszej wolności (Świtoń). Mam wrażenie, że PO i osobiście premier Kopacz mają nas za idiotów, którzy – lawinowo bombardowani pojedynczymi faktami – nie potrafią ich zestawiać i odkrywać związków przyczynowo-skutkowych pomiędzy nimi.
http://wpolityce.pl/polityka/225881-swiece-w-oknach-czyli-hipokryzja-pani-premier

Centralne Biuro Antykorupcyjne też nie jest doskonałe, bo gołym okiem widać konflikt między interesem społecznym, a interesem Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W interesie społecznym leży jak najszybsza likwidacja korupcji, najlepiej poprzez likwidowanie okazji do korupcji – na przykład koncesji czy innych form reglamentacji gospodarki. Interes Centralnego Biura Antykorupcyjnego jest odwrotny; skoro już Biuro powstało, to w jego interesie leży, by walka z korupcją trwała możliwie jak najdłużej, bo dopóki istnieje korupcja, dopóty funkcjonariusze mają posady, pensje, nie mówiąc już o możliwości kręcenia lodów na boku. Ale, jak wiadomo, reglamentacji gospodarczej zlikwidować nie można, bo od tego fundamenty świata, a w każdym razie – fundamenty III Rzeczypospolitej – rozchwiałyby się ostatecznie, co zasmuciłoby nie tylko starych kiejkutów, ale i Umiłowanych Przywódców. W tej sytuacji interes społeczny musi przegrywać z interesami bezpieczniackich watah – między innymi Centralnego Biura Antykorupcyjnego, które najwyraźniej rośnie razem z naszym nieszczęśliwym krajem „jak grzyb trujący i pokrzywa”.
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3284


Sąd zadecydował, że będzie w szkołach wykładany przedmiot satanizm, dzieci będą uczyć się podziwiania go! Czy jest to początek końca czasów, który ogłosi Szatan rodzajowi ludzkiemu i poprzez swoich wyznawców wprowadzi powszechną rozpustę i rozpasanie?
Satanistyczne organizacje na Florydzie wygrały w sądzie sprawę w kwestii uznania tego, że religia satanistyczna, włączająca podejrzane obrzędy, ofiary rytualne, czarne msze i kult diabła, jest równowartościową religią z innymi religiami świata.
http://wirtualnapolonia.com/2014/12/17/w-usa-wprowadzono-oficjalne-nauczanie-satanizmu/

Pani komisarz przedstawiła warunki, które musimy spełnić, by móc liczyć na budowę kolejnych odcinków Via Carpathia w Polsce. Przede wszystkim potrzebne jest przedstawienie przez polski rząd dobrego uzasadnienia tej inwestycji, która powinna wpisywać się w wizję rozwoju sieci transportowych UE. Potrzebne jest wskazanie braku dostępności komunikacyjnej Polski Wschodniej oraz przekonanie KE, że Via Carpathia to przyspieszenie rozwoju wschodniej flanki UE, napływ inwestycji, poprawa bezpieczeństwa oraz wzrost przedsiębiorczości.
http://niezalezna.pl/62500-carpathia-jednak-powstanie
Oczywiście ta cała sprawa pokazuje jak bardzo jesteśmy suwerenni w tej unii.


Żydzi są perfekcjonistami w robieniu rachunku sumienia…innym
http://wirtualnapolonia.com/2014/12/18/ss-prof-dr-waldemar-chrostowski-zydzi-sa-perfekcjonistami-w-robieniu-rachunku-sumienia-innym-wideo/
http://www.gloria.tv/media/Usc8c3NZqFb

Może by więc zacząć od uporządkowania mechanizmu pozwalającego obywatelom wpływać na decyzje ich dotyczące, przy pomocy referendum? Należy domagać się zmiany ustawy o referendum tak, by po zebraniu pod wnioskiem określonej liczby podpisów było one obligatoryjne, a wynik referendum bez względu na frekwencję wiążący dla władzy.” — M.Todd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *