Przemyślenia: JudeoUkroPolonia.

za:   http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15061&Itemid=47

Edward Ciecko

http://zezorro.blogspot.com/2015/03/znow-mnie-naszo-na-przemyslenia-i.html

Znów mnie naszło na przemyślenia i chciałbym podzielić się z wami wnioskami wyciągniętymi z otaczającej mnie rzeczywistości. Kiedy złożyłem do kupy wszystkie spostrzeżenia inteligentnych ludzi ze świata blogosfery, felietonistyki i wypowiedzi tuzów strategii geopolityki oraz to, co obecnie dzieje się w Polsce i na Ukrainie, jednocześnie mając na uwadze historię, ułożyło mi się to wszystko w pewien logiczny obraz. Mianowicie, tworzenie podwalin pod nowe państwo żydowskie. Pięknie wpasowują się w to obecne ruchawki na Śląsku oraz wiecznie żywy plan Ribbentrop – Mołotow. Spróbuję to wyklarować.
Ostatnimi czasy bardzo uwidocznił się, zarówno w Polsce jak i na Ukrainie, ruch nacjonalistyczny i skrajnie nacjonalistyczny. Oczywiście sterowany, bo jakże by inaczej? Nie kontrolować potencjalnej opozycji? Toć to niepodobna.

Obserwując sytuację na Ukrainie mam nieodparte wrażenie, że głównym celem jest wyklarowanie się tam i ujawnienie się wszystkich ludzi myślących narodowościowo. Podkręcenie ich w tych narodowościowych namiętnościach, aby naród rozdzielił się jak oliwa i woda, po czym zebrać tych, którzy wypłynęli na wierzch (oliwa) i rzucić ich na linie frontu, które gwarantują bohaterskie oddanie życia. Pozostanie sama woda, która jest obojętna.

Od początku prognozowałem, że Ukraina pęknie prawie równo na pół, wschód Ukrainy wejdzie pod wpływy Rosji i nadal mogę się założyć, że tak to się skończy. Natomiast zachód Ukrainy będzie totalnie zdemolowany, nacjonaliści będą przetrzebieni, a reszta ludności solidnie tym wszystkim zmęczona i apatyczna. Idealny, “czysty” grunt pod osadnictwo bez “potencjalnie problematycznej części ludności tubylczej”.

Możliwe, że w Polsce jest szykowany taki sam scenariusz rozmontowania Państwa i eliminacji “potencjalnie problematycznej ludności” tego kraju, poprzez rzucenie ich na najgorsze odcinki frontu, gdzie będą bohatersko oddawać życie “za sprawę”. Klarowanie i namiętne podkręcanie ruchu narodowego odbywa się w Polsce obecnie. Zajmują się nimi między innymi takie tuzy nocnikarstwa jak Samuel P. oraz Dawid. W. – samorodne talenty z Gazety Gojskiej.

Pięknie wpisuje się tutaj polaryzacja ekonomiczna Polski, czyli biedny, zacofany i niedofinansowany wschód oraz bogate i dobrze doinwestowane “ziemie odzyskane” przez UE (czyli Niemcy). Polecam spojrzeć na mapę infrastrukturalną Polski. Ciekawe jest to, że granica dobrze rozbudowanej infrastruktury przebiega mniej więcej na linii Ribbentrop – Mołotow. Co było dobre kiedyś, jest dobre i dziś.

Zakładając podobny jak na Ukrainie rozpad Państwa Polskiego, czyli powrót ziem odzyskanych pod protektorat niemiecki oraz zdemolowaną resztę kraju z wyciętą “ludnością potencjalnie problematyczną”, otrzymamy nowy obszar składający się z zachodniej części Ukrainy oraz wschodniej części Polski, który jest idealnym gruntem dla “nowej, obcej państwowości”. Czyżby były tutaj tworzone podwaliny pod nowe Państwo Izrael, skoro jak stwierdził Kissinger w 2012 roku: “Państwo żydowskie za 10 lat przestanie istnieć”? Jeśli byłbym dobrze poinformowaną inteligencją żydowską, zawczasu szykowałbym plan awaryjny. Czyżby w tym samym duchu, w Izraelu, publikowało się “wyniki badań amerykańskich naukowców”, którzy to odkryli, że naród izraelski to tak naprawdę Chazarscy koczownicy i że skoro tak, to muszą się przenieść na swoje dawne włości?

Biorąc pod uwagę ulubioną teorie spiskową red. Michalkiewicza o trzech stronnictwach działających w Polsce, to wygląda na to, że się dogadali i jesteśmy świadkami sytuacji WIN-WIN-WIN. Niemcy dostaną swój kawałek tortu, Rosja swój, a i Eskimosom coś się ostanie.

Nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał, bo chodzi tylko o zarysowanie tego, co zauważyłem, a resztę materiałów i poszlak możecie poszukać sobie sami i dodawać je w komentarzach. W sumie nie odkrywam tutaj Ameryki bo wielu publicystów, na których spostrzeżeniach bazuję, pisze o tym już od dawna, tyle że zauważyłem iż nie będzie to stricte Judeopolonia, tylko JudeoUkroPolonia. Jednak przypominając, że Ukraina to sztuczny twór i tak naprawdę jest częścią Rzeczpospolitej, a zachodni Ukraińcy to genetyczni potomkowie polskich osiedleńców, można by rzec, że będzie to jednak JudeoRzeczpospolita

PlebanZenobiusz
Korekta Oookash

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *