Wzruszenie nie pozwala mi ścisnąć Was za gardło

Jacek  Bezeg

Słońce Peru      foto  wars-stars.pl

 Tak, tak Niemcy moje kochane. Ogarnia mnie wielkie wzruszenie. Bo przecież Wy sami macie tak poważne problemy, tyle kłopotów. A to zamachy terrorystyczne, a to gwałty na ulicach. I do tego jeszcze pani kanclerz, która kolejnych najeźdźców na kark Wam ściąga. I w tak trudnej sytuacji znajdujecie jeszcze siły, czas i chęci aby troszczyć się o to, kto będzie w jakiejś tam Polsce rządy sprawował.

Ta Wasza troska wzrusza mnie tak bardzo, tak bardzo, że nie potrafię uściskać Was tak serdecznie, jak na to zasługujecie.

Uporawszy się jakoś z tymi uczuciami chcę jednak jakoś się odwzajemnić za tę z serca płynącą troskę. Zastanowiwszy się nad Waszą sytuacją wykoncypowałem następującą propozycję:

Wywalcie ze stanowiska kobietę, która Wam tyle kłopotów narobiła i na jej miejsce wstawcie sobie nasze ukochane Słońce Peru czyli Donalda Tuska. My już od jakiegoś czasu sobie bez niego radzimy i nawet premier Szydło z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej. W razie czego wszyscy jakoś jej pomożemy. To pewne, bo bardzo ją podziwiamy i kochamy.

Wam pomoc Donalda Tuska jest potrzebna dużo pilniej. To po prostu rzuca się w oczy i myślę, że cała Polska się ze mną zgodzi. Z całą pewnością zaprowadzi on Wasz kraj do pełnej szczęśliwości. Takiej samej jakiej Wy nam życzycie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *