Ukraina – Putin wprowadzi wojska i zajmie Kijów

za:  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-putin-wprowadzi-wojska-i-zajmie-kijow-2015-03

aaa

Przekład: RX

Putin wprowadzi wojska i zajmie Kijów w przypadku dostaw broni amerykańskiej dla Ukrainy, mówi deputowany Rady Najwyższej Ukrainy. Władimir Putin przedstawił ultimatum Barackowi Obamie, że jeżeli USA zdecydują się na dostawy broni dla ukraińskiego zgrupowania w Donbasie to Armia Rosyjska otwarcie wejdzie na Ukrainę i zajmie Kijów.


O tym fakcie w programie telewizyjnym, na żywo, „Schuster Live”, powiedział deputowany Rady Najwyższej Anton Geraszczenko, powołując się na informacje, które  otrzymał od analityków w trakcie swojej podróży do Ameryki.

„Zadałem im jedno pytanie. Dlaczego prezydent Obama tak uporczywie odmawia realizacji oficjalnie, przez Kongres, podjętej decyzji o dostawach broni na Ukrainę? Powiedziano mi, że prezydent Obama i jego doradcy zostali ostrzeżeni przez Putina, że jeżeli Ameryka będzie dostarczać broń Ukrainie to Putin zdecyduje się na wprowadzenie wojsk, na ofensywę na wszystkich frontach i na dojście do Kijowa.

Dlatego, że jeżeli Ameryka zacznie dostarczać broń to dla Ukrainy dynamika może się poprawić, my odzyskamy Donbas, dokonamy blokady Krymu i następnie Putin przegra. Drugie ultimatum Putina, jak mi powiedziano, jest takie, że jeżeli ktoś da broń Ukrainie to on ogłosi nacjonalizację wszystkich amerykańskich i europejskich inwestycji.

Wynoszą one około 700 miliardów amerykańskich dolarów. Na przykład w ubiegłym roku w Nabierieżnych Czielnach otwarto fabrykę Volkswagena. Zainwestowano w nią, w ciągu kilku lat, miliard euro” – powiedział ukraiński deputowany.

Za: http://www.pravdanews.info/putin-vvedet-voyska-i-vozmet-kiev-v-sluchae-postavok-oruzhiya-iz-ssha-na-ukrainu-8212-deputat-rady.html

Data publikacji: 7.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *