wyszperane 19/03/15

Jacek Bezeg

Wprawdzie dwa lata w perspektywie istnienia Kościoła to niewiele, ale my czas od abdykacji Ojca Świętego Benedykta XVI z pewnością dobrze zapamiętamy. Jak pisałem w poprzedniej wypowiedzi, trwa wojna między katolikami a posoborowcami. Jest to wojna domowa z uwagi na trwającą wciąż „unię personalną” pomiędzy Kościołem katolickim a Kościołem Posoborowym. Wojny domowe są najtragiczniejsze, bo dzielą w poprzek rodziny, bliskich, przyjaciół i znajomych.
http://jacekbezeg.pl/2015/03/16/to-juz-dwa-lata/

każdy „sakrament jest tajemnicą przebywania osoby człowieka w Boskiej Osobie Chrystusa oraz w jego Kościele”. A istota sakramentu małżeństwa „wydarza się w trójkącie miłości: Ja-ty-Bóg”. I stąd przymierze zawarte pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz Bogiem ma charakter nierozerwalny
http://jacekbezeg.pl/2015/03/19/rewolucja-milosierdzia-w-kosciele-moze-przyniesc-wielki-chaos/

Sztuka – między wolnością a powinnością
Destrukcja w sztuce na przykładzie teorii estetycznej Theodora W. Adorno
http://jacekbezeg.pl/2015/03/16/sztuka-miedzy-wolnoscia-a-powinnoscia/Jestem zdziwiony, że rząd Polski tak otwarcie zwalcza SKOK-i. To chyba jedyny tego typu przypadek na świecie! No może oprócz Korei Płn.
http://jacekbezeg.pl/2015/03/16/jestem-zdziwiony-ze-rzad-polski-tak-otwarcie-zwalcza-skok-i/

Ruch Kontroli Wyborów   –   to ogólnopolska inicjatywa obywatelska mająca na celu koordynację wysiłków ludzi i organizacji gotowych zaangażować się w pracę na rzecz zapewnienia uczciwego przebiegu głosowania oraz liczenia głosów w wyborach prezydenckich, a potem parlamentarnych.
http://jacekbezeg.pl/2015/03/13/ruch-kontroli-wyborow-opole/„Wiara, że przemysł farmaceutyczny zajmuje się zdrowiem publicznym jest iluzją”. prof.Eric De Keuleneer
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15143&Itemid=119

Niestety, o wielu ważnych sprawach sfery publicznej możemy mówić jedynie na podstawie objawów, po omacku wyczuwając siły, które tkwią pod spodem… Bo tak Bogiem a prawdą, w czyim interesie jest szaleństwo narzucanej w wielu krajach deprawacji dzieci? Jaki w tym jest cel? Dobro dzieci?!
W czyim interesie jest rozbijanie normalnych więzów społecznych czy „techniczna” nauka niewinnych dzieci o seksie? A przecież widać to w kilku krajach naraz, tu w Kanadzie, tam w Polsce, Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Czy decyzje o forsowaniu bezeceństw podejmowane są suwerennie, a zbieżność jest przypadkowa, czy też może stoi za nimi jedna niewidzialna ręka?
http://jacekbezeg.pl/2015/03/12/nowa-rewolucja/Rozumiem jednak, że zgłoszenie mojej kandydatury w nadchodzących wyborach prezydenckich tworzy sytuację nową, w której zrozumiałe jest oczekiwanie, że opinie wcześniej rozsiane w różnych publikacjach (poza filmowymi, także prasowych, radiowych etc.), teraz zostaną zebrane i wyraźnie powtórzone – co też niniejszym czynię
http://jacekbezeg.pl/2015/03/13/grzegorz-braun-odpowiedzi-na-pytania/


Polska to bogaty kraj. Tyle, że z jego bogactwa nie korzystają Polacy, ale zagraniczne koncerny, które unikają płacenia u nas podatków. Przez ostatnie 10 lat z naszego kraju nielegalnie wytransferowano 50 miliardów dolarów.
http://jacekbezeg.pl/2015/03/16/50-miliardow-dolarow-zniknelo-z-polski/

Popatrz, posłuchaj, pomyśl i podpisz
listę poparcia dla Grzegorza Brauna najodważniejszego kandydata na Prezydenta Polski
http://jacekbezeg.pl/2015/03/14/popatrz-posluchaj-pomysl-i-podpisz/


Drugą linię metra, która w normalnych warunkach nie przeszłaby odbioru, oddano do użytku pod naciskiem, po wyłączeniu z ruchu podpalonego mostu Łazienkowskiego. Najgroźniejszą z niedoróbek jest tunel pod Wisłą. Ten tunel ma wprawdzie szansę wytrzymać nacisk gruntu i pojawienie się kurzawki (pod nurtem Wisły kurzawki błądzą, jak chcą), lecz rozsypie się na skutek drgań wzbudzanych przez przejeżdżające pociągi
http://jacekbezeg.pl/2015/03/13/wisla-zaleje-tunel-warszawskiego-metra/10 marca Rosja wypowiedziała uczestnictwo w traktacie paryskim z roku 1990, o redukcji sił konwencjonalnych w Europie. Ten traktat był elementem budowania zaufania po zakończeniu „zimnej wojny” i przewidywał redukcje zarówno ilości uzbrojenia rozlokowanego w Europie, jak i liczebności armii. Dlatego też część rosyjskich czołgów i innej ciężkiej broni została ewakuowana na wschód od Uralu, a w krajach, które takich terytorialnych możliwości ewakuacyjnych nie miały, ponadlimitowe ilości uzbrojenia zostały komisyjnie zniszczone.
http://jacekbezeg.pl/2015/03/16/po-schodach-coraz-nizej/


Chyba każdy ma dość mglistą świadomość, że w przyrodzie znajduje się mnóstwo specyfików na codzienne dolegliwości i innych takich dziwnych, nieznanych rzeczy, ale mało kto wie, że jego trawnik przed domem jest praktycznie całkowicie JADALNY. Że łąka nad rzeką stanowi jedną wielką apteczkę, kosmetyczkę i spiżarnię w jednym.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15140&Itemid=119

Dla zarządów to było eldorado. Kredyt frankowy był produktem idealnym do szybkiego nakręcania wyników, zarabiało się na nim znacznie łatwiej niż na złotych. Źródłem większych zysków nie była ani marża (i tak prawie cała trafiała do pośrednika), ani stosunkowo niskie oprocentowanie, ani w ogóle nic, co klient mógłby wyczytać w swojej umowie. Kluczem był dość prymitywny, ale genialny w swojej prostocie trik – manipulacja spreadem. Różnica między kursem kupna i kursem sprzedaży waluty przy wyliczaniu rat(płaconych przez klientów w złotych) była wyznaczana przez każdy bank dowolnie
http://jacekbezeg.pl/2015/03/17/banksterzy-grabia-ludzi/


Kulisy powstania TVN
http://www.bliskopolski.pl/iii-rp/media/tvn/


w okresie ostatnich 10 lat, ani jedna osoba nie umarła z powodu zachorowania na odrę. Podkreślam, ani jedna osoba nie umarła, w 320 milionowym kraju. Natomiast w wyniku szczepień przeciwko odrze zmarło w tym okresie 108 dzieci.
[  …  ]
Fałszowanie prac naukowych w medycynie, od czasu ustanowienia rynku zdrowia na początku lat 80-tych jest nagminne. Takie firmy szczepionkarskie jak Merck, posunęły się nawet do tego, że przez 6 lat wydawały specjalny biuletyn, rzekomo medyczny, Australian Medical Journal, reklamujący to, co potrzeba. Chodziło o sprzedaż jednego leku, zwanego Vioxx. „Lek” ten spowodował od 60 000 do 100 000 zgonów.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15129&Itemid=119

Sprawa jest na tyle poważna, że niektóre portale musiały zamieścić wzmianki, choć protestujących określono mianem „lewicowców”, „lewaków” czy „antykapitalistów”. A przecież protestowali świadomi, głównie młodzi ludzie, którzy wiedzą, że siedzenie bezczynne w domach prowadzi tylko do zniewolenia i ostatecznie ułatwia cel globalnych psychopatów – depopulację. Czyli naszą śmierć.
[  …  ]
Niemieckie gazety piszą o 15 tysiącach osób, uczestnicy mówią o 20 tysiącach, a Frankfurt wygląda jakby przebiegł przez niego milionowy tabun, a wszystko to przez nie jakiś tam bank, ale Europejski Bank Centralny i jego uroczyste otwarcie. Ludziom po prostu się przelało, a że dojrzałe społeczeństwa demokratyczne protestują czynnie i ochoczo, to zrobiło się, jak się zrobiło – gorąco.
Płonące barykady, samochody w płomieniach, zamaskowani miotacze kamieni. W ciężkich starciach między krytycznymi działaczami ruchu Blockupy i zgromadzoną społecznością, a policją zostało rannych ponad 220 osób. Przyczyną protestów, było otwarcie nowego budynku Europejskiego Banku Centralnego (EBC). Ludzie protestowali demokratycznie, a policja użyła armatek wodnych, gazu łzawiącego i pałek przeciwko tzw. chuliganom i się zaczęło. Później było już tylko przerażenie i zamieszki.
Tysiące ludzi zgromadzonych na wiecu, a następnie w marszu protestacyjnym, zareagowało spontanicznie na agresję służb bezpieczeństwa
https://marucha.wordpress.com/2015/03/19/zamieszki-we-frankfurcie-o-ktorych-judeopolskie-media-nie-napisza-prawdy/#more-49538list do Redakcji WNET który SIĘ NIE UKAŻE i do red. Skowrońskiego w szczególności.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=15131&Itemid=100


Blady strach padł na działaczy Platformy Obywatelskiej. Coraz głośniej mówi się tam, że Bronek i ten cały jego Bronkobus przynoszą nieszczęście. Ledwo prezydent Paweł Adamowicz złożył Komorowskiemu hołd i wyrazy poparcia, a zaraz prokuratura postawiła mu sześć zarzutów dotyczących kłamstw zawartych w jego oświadczeniach majątkowych. Z kolei Łukasz K., prominentny działacz PO z Piaseczna witał serdecznie Komorowskiego, ściskał mu dłoń by po chwili wylądować w areszcie za przyjęcie 150 tys. złotych stanowiących pierwszą ratę 600 tysięcznej łapówki.
http://wirtualnapolonia.com/2015/03/19/miroslaw-kokoszkiewicz-bronkobus-wrozy-nieszczescie/Żyjemy w czasach, w których manipulacja przekazem informacji wdzięcznie określanym jako „główny nurt” osiągnęła rozmiary opisywane w czarnych wizjach.
http://jacekbezeg.pl/2015/03/17/dymne-zaslony-nad-stolikiem/Bardzo dobry dokument o kulisach zatonięcia rosyjskiego okrętu podwodnego z napędem jądrowym projektu 949A K-141 „Kursk” w dniu 12 sierpnia 2000 roku. Nieco wcześniej okręt ośmieszył NATO-wską blokadę Gibraltaru i przedarł się na Morze Śródziemne podglądając działania wojenne przeciwko Serbii.
http://jacekbezeg.pl/2015/03/13/metne-wody-wokol-kurska/

Żydzi talmudyczni nie mają problemu z aborcją w jakimkolwiek stadium rozwoju płodu ludzkiego, ponieważ płód nie jest uznawany za istotę ludzką aż do chwili narodzin. Ciężko o tym pomyśleć, ale pro-aborcyjni Żydzi akceptują zniszczenie zdrowego, normalnie się rozwijającego płodu ludzkiego, niezależnie od tego, w którym miesiącu ciąży znajduje się kobieta.
W Stanach Zjednoczonych istnieje olbrzymie, wpływowe lobby proaborcyjne, w skład którego wchodzą następujące żydowskie organizacje:
http://www.bibula.com/?p=80541

-- 
Czytaj  www.jacekbezeg.pl

"Może by więc zacząć od uporządkowania mechanizmu pozwalającego 
obywatelom wpływać na decyzje ich dotyczące, przy pomocy 
referendum? Należy domagać się zmiany ustawy o referendum tak, 
by po zebraniu pod wnioskiem określonej liczby podpisów było 
one obligatoryjne, a wynik referendum bez względu na frekwencję 
wiążący dla władzy."  --  M.Todd

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *