Piętrowe kłamstwo

za:   http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14740&Itemid=47

Jak za Lenina, Stalina, Hitlera i Mao: Żydzi cenzurują. Wycięli kobiety i Donalda Tuska.

[Za „komuny” zdobyłem francuski album z zestawieniami zabawnych, bo zmieniających się w ciągu lat zdjęć „wodzów” : Gdy np. popadł w niełaskę Bronstein-Trocki, to go wycięli ze zdjęć z Leninem czy tym drugim. I opublikowali „od nowa”. A zdjęcia te były uprzednio publikowane w „Prawdzie” czy „Izwiestjach”. Gdy zarezali Bucharina – to samo… Ciekawie wyglądają kolejne “autentyczne ” zdjęcia… po kolejnych rzeziach. Podobnie retuszowali przeszłość Hitler i Mao. Często podziwiałem szeroookie zdjęcie tow. Mao z grupą Ukochanych Doradców. Na następnych wersjach tego zdjęcia różni Ukochani znikali, „najbardziej znikli” ci, co potem stali się Bandą Czworga.

– Kilkaset pięknych porównań. Sam album zrabowali mi SB-cy przy kolejnym „kipiszu”. Oczywiście – nie oddali po ’89.

VIPy

Zabawne (może raczej: straszne?), że teraz podobnie bezwstydnie retuszują rzeczywistość „dla mas” ci od rządzenia w USA (WTC), czy ostatnio w UE – w Paryżu i Tel Aviv. Czy już uważają, że tylko tak mogą zagonić owieczki na rzeź?

Teraz z okazji „największej demonstracji w dziejach Francji”,  ofiarą Żydów padły kobitki [Angela, zwana potocznie Makrelą i jakaś komunistka, coś jak „Modelina”…] a z nimi Donek.. Czyżby Żydzi uznali go za babę, czy eunucha? Cóż , myśmy to podejrzewali, ale oni wiedzą lepiej…

 [Ale jest to Piętrowe kłamstwo. Bo na samym dole przytaczam zdjęcie oryginalne- z PUSTKĄ zamiast „zdeterminowanych w proteście milionów”.

 MD]

 wykop

 Żydzi cenzurują (fot. za: tok.fm)

  Ortodoksyjne żydowskie pismo „HaMevasser” ocenzurowało zdjęcia z marszu, który odbył się w Paryżu ku czci ofiar zamordowanych przez islamskich terrorystów.

Ze zdjęcia przedstawiającego czoło pochodu polityków zostały wycięte wszystkie kobiety i… Donald Tusk.

Zdjęcie przycięto tak, by poza kadrem znalazła się unijna komisarz Federica Mogherini. Wycięto też Angelę Merkel, która szła tuż przed Donaldem Tuskiem. Zapewne z tego powodu ze zdjęcia zniknął też polski premier…

A tak wyglądało oryginalne zdjęcie:

bjad/tok.fm

===========================

A tak wyglądała rzeczywistość

Daleko na horyzoncie widać nogi OBSTAWY..

——————————

Tak u tych Żydów, jak u tych (marionetkowych przecież) „władców świata” widać bezbrzeżną, zupełnie już nie ukrywaną pogardę dla goim, ciemniackich mas rządzonego motłochu.

Jak na jarmarkach przed wiekiem-  jakżeż bezczelnie klecą z dykty samolocik z otworami na głowy chętnych do „lotów w przestworza”. Oczywiście jest postęp: Obecnie są to atrapy wielostopniowe. Tu widzimy jedynie dwa stopnie. Jest ich więcej. Nawet alegoria „nowe szaty króla” była jednostopniowa.

Druga różnica w porównaniu z jarmarcznym samolocikiem jest taka, że teraz nie uświadczysz nawet takiej jak ta analizy, takiego zapisu sytuacji w oficjalnych me®diach. Czy można sobie wyobrazić debatę w jakimś parlamencie („krajowym”) na temat degrengolady i zakłamania t. zw. „góry”?

Przypomniało mi się stare powiedzenie, że tragedia wraca po jakimś czasie – ale w postaci komedii, karykatury.

Nasi duchowi przodkowie kiedyś zgrzeszyli pychą – budowali Wieżę Babel. Teraz – nasi niechciani „przywódcy” usiłują zbudować Nową Wieżę Babel – z gówna.

 http://www.independent.co.uk/news/world/europe/paris-march-tv-wide-shots-reveal-a-different-perspective-on-world-leaders-at-largest-demonstration-in-frances-history-9972895.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *