Co będzie z CitizenGO?

Dostałem maila. Myślę, że warto go rozpowszechnić ta drogą.

———————————————————————————————————————

 

W ostatnich tygodniach poprosiliśmy wszystkich naszych Przyjaciół z całego świata o dodatkową pomoc, aby CitizenGO mogło działać w roku 2015.

Odpowiedź na naszą prośbę była szalenie motywująca i pokazała ogromną hojność naszych citizenowych Przyjaciół, jednakże do tej pory nie zebraliśmy wystarczających środków, aby zagwarantować działalność CitizenGO w nadchodzącym roku.

Czy mogą Państwo wykonać teraz darowiznę w wysokości 10, 50 lub 100 zł lub wyższej (jaka jest dla Państwa możliwa), aby CitizenGO mogło w Państwa imieniu i z Państwem bronić na całym świecie życia, rodziny i wolności w 2015 r.?

https://donate.citizengo.org/pl/ (proszę pamiętać o wybraniu odpowiedniej waluty)

Dlaczego zaczynam od pisania w ten sposób, dlaczego jest to tak pilne i ważne? Dlatego, że nikt nie daje nam żadnych dotacji. Zależymy jedynie od Państwa.

Zaczynam pisać w ten sposób, ponieważ jeśli Państwo nam nie pomogą, nikt inny tego nie zrobi. Ponieważ jedynymi osobami, które finansują CitizenGO, są Państwo. Państwo i pozostali citizenowi przyjaciele na całym świecie. Jeśli Państwo i ja chcemy, aby CitizenGO nadal istniało, jeśli wszyscy chcemy, aby CitizenGO kontynuowało, a nawet poszerzyło swoją działalność z 2014 r., to my musimy poradzić sobie z kosztami działalności CitizenGO.

CitizenGO potrzebuje środków. Pieniędzy. Jak każda ludzka działalność. Jak każda organizacja.

To bardzo pilna sprawa.

Ten rok się kończy i potrzebuję wiedzieć jak najszybciej, czy mamy wystarczające środki na kontynuowanie działalności CitizenGO, czyli naszej wspólnej pracy, aby czynić lepszym nasze społeczeństwo.

2014 rok okazał się dla CitizenGO wspaniały. Udało nam się wygrać wiele małych i dużych spraw, zaczęliśmy pracować w 7 językach, a dziś języków tych mamy aż 11. Wysłaliśmy 13.206 wiadomości z zachętami do podpisania petycji, przez nasz serwer przeszło aż 74.324.466 e-maili… Tworzyliśmy akcje sprzeciwu wobec działań naszych posłów, europosłów czy organizacji międzynarodowych, a także akcje poparcia dla tych osób, których postawa jest szlachetna, godna naśladowania i którą chcemy wspierać oraz promować. Wspieranie w dobrym jest równie ważne co walka ze złem. Musimy być silni.

2015 rok przynosi nowe wyzwania. Pierwszym z nich jest kontynuowanie naszej działalności, utrzymanie jej i – oczywiście – rozwój. Nasz budżet operacyjny ustaliliśmy na 750.000 € (3.146.150 PLN); postawiliśmy sobie również za cel powiększenie naszej grupy do 3.000.000 osób (udało nam się osiągnąć cel, jaki postawiliśmy sobie rok temu, czyli stać się grupą 2.000.000 aktywnych osób). Chcemy działać w 16 językach.

Organizujemy także międzynarodowy Kongres (w Madrycie), który ma pokazać całemu światu (i tym samym przyciągnąć uwagę mediów) problem brutalnych prześladowań, z którymi Chrześcijanie z całego świata muszą się mierzyć każdego dnia… bo wierzą.

Musimy walczyć z wdzierającą się do szkół ideologią gender, z próbami zamykania ust obrońcom życia i karaniem za mówienie, że aborcja to zabijanie, z łamaniem wolności sumienia w wielu zawodach, z postępującymi atakami na wiarę i wierzących.

Czy to wszystko będziemy w stanie zrobić? Czy osiągniemy cele, jakie przed sobą postawiliśmy?

Tak. Możemy to zrobić; jeśli otrzymamy Państwa pomoc.

W jednej z poprzednich wiadomości napisałem, że CitizenGO nie jest dla każdego. Bo jest “tylko” dla tych, którzy chcą zmieniać nasz świat.

Właśnie dlatego zwracam się do Państwa. Z tego powodu proszę Państwa o dodatkowy wysiłek, o specjalną darowiznę, jeśli tylko jest ona z Państwa strony możliwa. Proszę, bo wiem, że chcą Państwo, jak ja, bronić (w Polsce, Europie, na świecie) życia, rodziny i wolności.

Z tego powodu, Sz. P. Jacek Bezeg, proszę o ten dodatkowy wysiłem… Czy mogą Państwo wykonać teraz darowiznę w wysokości 10, 50 lub 100 zł lub wyższej (która jest dla Państwa możliwa), aby umożliwić CitizenGO obronę życia, rodziny i wolności w 2015 r. w Państwa imieniu i z Państwem?

https://donate.citizengo.org/pl/ (proszę pamiętać o wybraniu odpowiedniej waluty)

Poprzez tę darowiznę mogą Państwo zapewnić obronę tak ważnych chrześcijańskich wartości jak życie, rodzina i wolność za pomocą takich narzędzi jak petycje i inne akcje w 11 językach: polskim, angielskim, chorwackim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, niemieckim, portugalskim, rosyjskim, włoskim i węgierskim, którymi docieramy do instytucji rządowych i organizacji międzynarodowych 70 krajów świata.

Mogą Państwo to zrobić, jeśli wykonają tę darowiznę. Jeśli wśród wydatków, jakie ponoszą Państwo w tych dniach, znajdą Państwo miejsce dla CitizenGO.

W najbliższych tygodniach odbędzie się posiedzenie Rady Fundacji CitizenGO, która podejmie decyzje na 2015 r. Rada przeanalizuje zebrane środki i projekty, które będziemy w stanie zrealizować w najbliższym roku oraz które (oby nie) będziemy musieli przełożyć lub całkiem z nich zrezygnować.

A teraz, wczesnym rankiem, gdy piszę te zdania, mam dobre przekonanie, że po tym spotkaniu będziemy mogli odetchnąć z ulgą, ponieważ działalność CitizenGO w 2015 r. w obronie życia, rodziny i wolności za pomocą internetowych petycji będzie ciągle możliwa…

Dziękuję Państwu serdecznie za pomoc i za to, że możemy patrzeć w nadzieją w rok 2015.

Dziękuję Państwu za to, że jesteśmy w jednej drużynie i za wszystko, co Państwo czynią…

…aby zmieniać świat.

Álvaro Zulueta z Zespołem CitizenGO

P.S.: Jeśli już złożyli Państwo darowiznę, proszę przyjąć moje przeprosiny, bo w takiej sytuacji nie powinienem wysyłać kolejnej wiadomości (z kilku niezależnych od nas powodów nie udało nam się jeszcze wyłączyć z tej wiadomości Osób, które wykonały przelewy bankowe – proszę więc Państwa o wybaczenie, że piszę ponownie i zignorowanie tego e-maila).

Jeżeli będą Państwo w stanie dokonać wpłaty, bardzo proszę, aby zrobili to Państwem to teraz, przed zamknięciem tego e-maila. Można ją wykonać klikając na: https://donate.citizengo.org/pl/. Jeśli ktoś woli użyć PayPal, podaję link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=8CW3EEXSTZ2TA&lc=pl. Rekomendujemy płatności kartami kredytowymi lub debetowymi (są najszybsze i pochłaniają najmniej środków w księgowości), jeśli jednak preferują Państwo tradycyjny przelew, podajemy informacje o numerze konta w polskim banku:

Numer konta: 08 1240 6250 1111 0010 6098 4985
W tytule przelewu prosimy koniecznie podać adres e-mail!

Nazwa odbiorcy: FUNDACJA CITIZENGO
Adres odbiorcy (wspólny dla wszystkich krajów): ul. Paseo de la Habana 200, 28036 Madryt, Hiszpania

Po tym, jak już wykonają Państwo darowiznę, zachęcamy Państwa do podzielenia się tą wiadomością z Państwa rodziną i przyjaciółmi. Jestem pewny, że niejedna osoba zrozumie powagę tej sprawy i będzie Państwu wdzięczna za przekazanie jej tej wiadomości.

Dlaczego CitizenGO jest warte wsparcia?

Powód nr 1 – CitizenGO jest jedyną globalną platformą internetowych petycji, której akcje są tworzone w oparciu o chrześcijańskie wartości.

Powód nr 2 – Darowizna dla CitizenGO jest inwestycją, która napędza wartościowy cykl. Państwa darowizna pozwala nam dotrzeć do większej liczby osób, a to sprawia, że możemy wygrywać więcej akcji, motywować do interesowania się polityką i sprawami społecznymi więcej osób, a następnie, wraz tymi nowymi osobami docierać do kolejnych… Zmiana świata na taki, w którym szanuje się ludzką godność, staje się możliwa.

Powód nr 3 – Jesteśmy bardzo prostą strukturą, niezbiurokratyzowaną, przez co pracujemy bardzo wydajnie. Nasze struktury są minimalne, zadziwiająco małe. Działając w 11 językach. Jesteśmy w stanie docierać do wielu krajów na całym świecie dzięki tysiącom aktywnych osób oraz dzięki małemu, lecz bardzo zgranemu i profesjonalnemu zespołowi. Tak właśnie działamy.

Powód nr 4 – Jesteśmy całkowicie niezależną organizacją. Nie otrzymujemy żadnych państwowych czy unijnych pieniędzy, nie planujemy ich otrzymywać i nie chcemy z nich korzystać. To jedna z naszych zasad, w oparciu o którą działamy. Nie polegamy na nikim innym poza Państwem, poza osobami, które nas wspierają i przekazują darowizny. Państwo są jedynymi osobami, które mogą nas wspierać. A nasze zobowiązanie stanowi walka o wartości, które dzielimy.

Powód nr 5 – Jeśli Państwo, którzy bardzo mocno wierzą w potrzebę obrony życia, rodziny i wolności (w jej chrześcijańskim rozumieniu) nas zawiodą, to do kogo się zwrócimy?

https://donate.citizengo.org/pl/

——

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter. Ta wiadomość jest adresowana na %e-mail%. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać naszych wiadomości, kliknij link.

Aby się z nami skontaktować, prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość, lecz użyć formularza: http://citizengo.org/pl/contacto.

Jedna myśl nt. „Co będzie z CitizenGO?

  1. zawiedziona

    Szczerze mówiąc czekałam na jakiś komentarz w związku z tym mailem, bo szukam opinii o CitizenGo i nie mogę nic znaleźć. Chciałabym się upewnić czy to nie są naciągacze i oszuści, którzy “wkręcają” nam, że możemy zmienić świat. Nie wspominam o mailu powyżej, ile razy było wspomniane, żeby ofiarować darowiznę jakby nie wystarczyło raz napisać.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *