Inspiracje, motywacje. DTV – kronika kryminalna.

za:  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14500&Itemid=100

Mirosław Dakowski

 Jeśli czworo młodych ludzi planuje, wykonuje, potem usiłuje tuszować zbrodnię ojcobójstwa, to prawdopodobieństwo, że jest to zbrodnia rytualna, satanistyczna, daleko przekracza 95%. Czy w miarę normalna 18-latka pojechałaby po zamordowaniu rodziców swego „chłopaka” – na promocję swego tomiku wierszy ? A ich znajomi, studenci – usiłowaliby ukryć plecak z zakrwawionymi narzędziami tej zbrodni? To jest możliwe tylko w loży satanistycznej.

         Ale… do Polski przechodzi moda z Ameryki, że „o tym”, o satanizmie w akcji,  nie wolno mówić, nie wolno działać według narzucających się, sprawdzonych dróg i sposobów tropienia, niektórym – nie wolno nawet tak myśleć. Stąd – brak działań śledczych, prokuratorów w kierunku satanistycznych inspiracji.

Sporo uczciwych prawników zrezygnowało z zawodu z powodu tego tabu, najpierw w USA, potem w Europie zachodniej, teraz, ostatnio – nawet w Polsce.

Analizy takich zbrodni i ich satanistycznych motywów powinny być publikowane tylko w specjalistycznych czasopismach kryminalistycznych, a nie – prowadzone powierzchownie w TV.

Powinniśmy sobie uświadomić, że w normalnych czasach, we w miarę normalnym społeczeństwie tylko kuchty (i to jedynie niektóre) czytywały z wypiekami na policzkach Kronikę Kryminalną. Była ona na ostatniej, 8-mej czy 12-tej stronie gazety, w kąciku na dole. Jeśli wzmianka o morderstwie kończyła się wyrazami: „wyrok wykonano”, to chętnych do następnych morderstw stawało się z dziesięć razy mniej.

Teraz na pewno będą się rozślimaczać nad prawami ludzkimi poetki . Teraz – „wiadomości” w TV [czyli ,już  jak za gomuły, DTV] usiłują wszystkich widzów w takie kuchty, czy w kryminalistów przemienić. To nie jest przypadek, to jest wykonanie PLANU, poleceń tych ważnych ludzi – kapłanów złego.

Jeszcze gadają o złodziejaszkch grasujących w sejmie, z „marszałkiem” na czele. Cel – „przywyknijcie, że rządzą wami kieszonkowcy. Bo TAK MA BYĆ!!

 

Dlatego piszę, ostrzegam na czołówce mej strony:

—————–

  1. XII. Dziennik TV. Kronika zbrodni, morderstw, ohydy. Nawet w „sporcie”- dalej trwa kronika kryminalistów.. Żadnych wiadomości. To celowe, przyzwyczaić nas, że tylko to – zbrodnia – to jest „normalka. Planują więc duże UDERZENIE w nas w bliskim czasie.

——————

Mamy jednak wolną wolę – możemy, musimy to, te ataki, deprawacje – bojkotować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *